Zbulohet pamje per të rritur e të dashurës së Feros… (Foto+Video)

Mund të themi padyshim që Arbenita Ismajli është kthyer në një prej modeleve më të përfolura në showbizz-in shqiptar.
Lidhja e saj me Feron është bërë kryefjalë e titujve rozë dhe tani çdo lëvizje e çiftit nuk mund të mbetet pa u vëzhguar në detaje e komentuar.Me ndarjet bashkimet ndjekjet dhe më pas unfollow-et në rrjetetet sociale, Arbenita dhe Fero dinë mjaft mirë si të qëndrojnë në qendër të vëmendjes …
Foto + Video

Loading...