Big Brother Filloi Dje, Shikoni Çfar Çmendurie Po Ndodh Tani, Çfar Kushti U Ka Vene Vellau I Madh.. (Foto+Video)

As këtë vit nuk mund të mungonin skenat e nxehta në Big Brother Albania.Daniel dhe Fotini janë parë së fundmi duke dhuruar skena të nxehta në dush me njëri – tjetrin.
Por mbrëmjen e sotme kanë shkuar dhe më tej duke dhënë “fërkimet” e para me njëri – tjetrin dhe duke qenë shumë afër pikës ekstreme, që me sa duket i kanë thirrur mendjes dhe kanë reflektuar se seksi në Big Brother është i ndaluar. Për minuta me radhë, çifti ka dhuruar “shfaqje” siç mund ta shikoni nga video e mëposhtme.
Foto+Video

Loading...